Můj deník

Z blogu na blogspot

8. ledna 2014 v 19:59 | Katherine
Více než před rokem jsem si založila blospot, ale moc mi to na něm nešlo, tak jsem si udělala tento blog na blog.cz... Dnes jsem si na blogspot vzpoměla a nějak to začala zkoušet... Možná se tam přestěhuju;) Zatím tento blog nechám, dám tam asi odsud nějaké články a uvidíme;) Kdyžtak si mě přidejte do GFC;)

http://kate-trends.blogspot.cz/

Moc vás prosím;)

8. ledna 2014 v 13:39 | Katherine
Chtěla bych vás požádat, abyste dali hlas SEM pro skupinu Proč ne:) Je to kapela mých rodičů a hraje tam i můj přítel, moc vám děkuji a oplatím:)
Ps:občas anketa blbne a je potřeba hlasovat dvakrát..;)-hlas se započítal pokud se vám nad anketou objeví zeleně Děkujeme vám za hlas;)

Krásné Vánoce přeji!:)

24. prosince 2013 v 15:29 | Katherine

Dnes to bude jen krátké přání Všem, kteří sem zavítají a i všem ostatním;) Užijte si krásný Štědrý večer s těmi, které máte rádi, hodně dárků, ikdyž to není to nejdůležitější;) Hlavně radost a láska!:) A pořádně se najezte kapra a salátu! Nevím jak vy, ale já mám hrozný hlad, protože držíme půst:) Sice jsem měla dvě lžíce salátu a kafe ale večer se pořádně najim;D:)

Moje druhá výhra v giveaway!

11. prosince 2013 v 16:39 | Katherine
Tak si představte, že jsem vyhrála v giveaway u Skodulky! Začínám věřit, že účastnit se soutěží se vyplatí;) Jsem z toho nadšená a jsem moc ráda, že budu moct vykoušet značku Mary Kay, kterou bych asi normálně neměla možnost zkusit;) Cena je paletka očních stínů a paletka lesků na rty;)

Z dlouhých vlasů na mikádo;)

1. prosince 2013 v 17:59 | Katherine
Včera jsem konečně sebrala odvahu a udělala to, nechala jsem se radikálněji ostříhat. Kdybych měla zdravé vlasy, tak do toho nejdu, ale dělali se mi pořád hrozné chuchvalce-dready a vážně to nešlo rozčesávat. Když už se mi to povedlo, vytrhala jsem si polovinu vlasů. Takže doufám, že teď už to bude lepší:)

Short hair

Brigáda

2. listopadu 2013 v 22:09 | Katherine
Dneska jsem byla na přezkoušení na brigádu a dala jsem to;)Takže budu prodávat v krámku s bižuterií;) Jsou tam dražší věci, není to obyčejná bižu, prodává se tam chirurgická ocel, Swarovski, střibro;) Doufám, že to tam zvládnu-prodávat je dobré, ale dělat inventuru, počítat všechny šperky, vypisovat paragony, reklamace a to nechci vidět, až mi nějaký zákazník položí nějakou otázku, co nebudu vědět ;D... Uvidíme, snad to zvládnu;)

Volby 2013

26. října 2013 v 15:59 | Katherine
Tak mám odvoleno. Jsem zvědavá jak to všechno dopadne, teď budu sledovat televizi a čekat. Ale stejně to dopadne jako vždycky- špatně;D Co vy, byli jste volit? Nebo ještě nemůžete?:)

Omlouvám se

16. října 2013 v 13:39 | Katherine
Chtěla bych se omluvit, že jsem teď dva dny nebyla moc aktivní, minulý týden jsem měla teploty a zimnice a teď od neděle do úterý migrénu, bolela mě hlava a oči, nemohla jsem skoro nic a ještě jsem zvracela. Naštěstí to po dvou dnech přeělo, kdyby ne, už bych to asi nevydržela;D Zítra a v pátek mám ještě školení a schůzky, takže taky nevím, jak to bude s článkama, snad mi to odpustíte;))

2 top písničky

13. října 2013 v 15:39 | Katherine
Chtěla bych vám ukázat, na čem momentálně ujíždím. Chinaski poslouchám už tak sedm let (plus,mínus) a Kluse asi tak tři, čtyři roky;) Chinaski mají teď nové album, zatím ho nemám!:( Ale na svět a do rádií vykoukla tahle skvělá písnička-oni mají prostě tak parádní texty a Klus to samé, prostě o životě, to miluju. Ten klip Chinaski je super, vtipný a moc se mi líbí:)

Chnaski Stížnost, tahle písnička je momentálně třetí nejhranější v ČR:)


Písnička Cesta- Kryštof a Klus, skvělá kombinace;)

Moje první štěstí v giveaway!

10. října 2013 v 18:09 | Katherine
Mám hroznou radost, poprvé v životě se mi podařilo uspět v giveaway u Péti!:) Moc moc děkuju! Na výrobek (konkrétně báze na rty od značky P2) určitě udělám recenzi;) Bude to má první báze na rty, už se těším:) Jsem ráda, že budu mít možnost tuto značku drogérie dm vyzkoušet, jelikož u nás se bohužel neprodává.

p2 cosmetics prepare your lips! lip base

Dárek Dermacol

8. října 2013 v 18:19 | Katherine

Jak jsem vám psala tady objednala jsem si nějaké produkty od Dermacol, ale nepřišli mi k němu vzorečky a dárek, který dostane každý při nákupu nad 100 korun. Říkala jsem si, že to nechám být, přece jen nejsem člověk, který by se moc ozýval, ale nedalo mi to, dnes jsem tam napsala a paní mi odepsala, že mi vzorečky a dárek zašlou;) Takže jsem ráda, že e-shop to nenechá jen tak a stará se;)

Už nejsem teenager.

26. září 2013 v 19:39 | Katherine
Ano už je to tak..;) Jelikož mi je dnes 20 let, tak už nepatřím mezi náctileté, samozřejmě žádnou změnu nepociťuji, jen to, že škola je za mnou a přede mnou je celý život v práci..:D V neděli máme maličkou oslavu, jen přijede rodina na oběd a až v říjnu nejspíš uděláme nějakou pařbu s kámošema..;) A pokud dostanu něco zajímavého, nafotím;) Ikdyž já vlastně už od rodičů dostala novou ložnici-velkou postel, skříň a noční stolky;) A od babiček a dědečků to budou nejspíše peníze, takže vám asi nafotím, co jsem si za ně koupila, přece jen, nějakou tu kosmetiku nebo oblečení si nadělím..;)

Work in Model

21. září 2013 v 12:39 | Katherine

Chtěla bych se omluvit, že jsem od středy nic nepřidala, ale našla jsem si brigádu. Zatím nevím jak to bude, nabídli mi i stálou práci, ale ve "skladu" se mi vůbec zůstávat nechce. Vím, že je o práci nouze, ale boím se, že se odtamtud pak už nevyhrabu a s maturitou tam celý život makat. V té firmě se dělají krabice a mám od toho pěkné modřiny a pořezané ruce. No uvidím, jak se rozhodnu. Zatím mám brigádu a jsem pořád na pracáku, kde můžu být s brigádou do 4000 korun.

Rekonstrukce mého pokoje se blíží ke konci

5. září 2013 v 18:29 | Katherine
Už mám z fialového pokoje bílý a mám tu smontovanou velkou postel:) Teď přijde na řadu sestavění velké skříně, nočních stolků a potom už jen nastěhování věcí. Chtěla jsem vymalovat jednu stěnu hnědou, ale nevyšla nám barva tak pokoj bude jen bílý:D:)) Možná bude foto:)

Rekonstrukce pokoje

3. září 2013 v 17:19 | Katherine
Asi po sedmi letech budu měnit pokojík;-) Vybrala jsem si k narozkám velkou postel, protože nám s přítelem jaksi nestačila:-D K posteli mám i dva noční stolky a velkou šatní skříň;-) Mám v plánu vymalovat pokoj z původní fialové barvy na bílou, a jednu stěnu chci kávově hnědou. Když to dobře dopadne, možná vám to vyfotím;-)

Můj třetí pohovor

30. srpna 2013 v 21:10 | Katherine
Dnes jsem byla na třetím pohovoru, úspěch, už nejsem nováček :D Bylo to na pozici administrativní pracovnice, takže úplně mimo můj grafický obor. Ale práce by to byla pěkná a jednoduchá, vyřizování telefonů, smluv, ale vše má sve ALE. Je to pozice v autoškole a prý bych jezdila autem pro žáky a já celkem nerada jezdím a bojím se:D Takže, uvidíme... Musela bych se pořádně rozjezdit a trénovat;) Můj první pohovor nevyšel, druhý byla jen brigáda a to se zatím také nikdo neozval. Sehnat v téhle době práci a ještě po škole je téměř nemožný úkol:(

V pátek mě čeká první pohovor

7. srpna 2013 v 21:29 | Katherine

Někteří víte, že jsem letos maturovala. Teď se tak měsíc a půl snažím najít práci, začala jsem posílat životopisy a na pracovní místa, které nejsou v oboru, protož najít místo grafika je vážně téměř nadlidský úkol. Ale konečně se něco stalo a paní z tiskáren mi odepsala, ať přijdu na pohovor, byla bych grafik ve firmě, kde dělají přesně to, co jsme dělali ve škole, propagační a reklamní předměty, obaly, kartonové stojany apod. Dneska jsem zjistila, že je to stejná firma, kde dělá moje "budoucí švagrová":D Prostě přítelkyně od bráchy mého přítele..:D Strašně se bojím, jsem celkem stydlivá a neprůbojná, takže snad se vzchopím a nezhroutím se..:D

Zítřejší nákupy:)

30. července 2013 v 20:20 | Katherine
Zítra se konečně uvidím se spolužačkou:) Naposledy jsme se viděli při předávání maturitního vysvědčení, asi před dvěmi měsíci:) Je můj nejlepší společník na nákupy, protože jsme obě blázni do kosmetiky i oblečení:) A můj zítřejší plán? Potřebuji pudr, konkrétně chci Rimmel-Stay matt, protože si ho všichni neuvěřitelně chválí, pak pěnu do koupele, Balea šampóny které mi došly a možná rozjasňovač, dále se uvidí co mi padne do oka:)

Střípky z Chorvatska

8. července 2013 v 14:39 | Katherine
Před týdnem jsem se vrátila z Chorvatska a napadlo mě, dát sem alespoň nějáké fotky;) Měli jsme super počasí, hezky ním to vyšlo;)

Zpátky z Chorvatska;)

30. června 2013 v 16:39 | Katherine

Takže včera jsem se konečně vrátila z dvoutýdenní dovolené;) Musím říct, že příjezd byl celkem krutý, ta zima tady! Brr. Já chci zase zpátky kraťásky, sukýnky a šatičky;D No, co se dá dělat, slyšela jsem že léto u nás bude na prd, tak aspoň že jsem si užila sluníčko tam a opálila jsem se. A co znamená příjezd pro vás? Konečně se snad budu věnovat blogu, akorát teď musím ještě shánět práci:( Zatím jsem poslala dvakrát email se životopisem a na jeden už mi odpověděli že mají vhodější kandidáty, holt sem absolvent bez praxe ve firmě (když nepočítám praxi během školy)...

Zdravím z Chorvatska:)

17. června 2013 v 20:50 | Katherine
ns

Nějak jsem zapoměla veřejně oznámit, že odjíždím na dva týdny pryč, takže to dělám teď:) Brala jsem si s sebou notebook a dokonce tu je i wifi, kterou občas chytnu..;D Samozřejmě ale aktivní nebudu, celý den jsme u moře a večer sedíme a kecáme;)) Je tu nádherně, už první den jsme se přismahli a dnes, den třetí už jsem hnědá mega, ostatně to už i včera;D:)) A co unás, prý je tam také teplo?:)) Mějte se, užívejte teplých dní!:)

Celý den strávený v náhrávacím studiu;)

13. června 2013 v 15:09 | Katherine

Celé pondělí jsem byla v Praze, ráno jsem šla na odběry, pak na nákupy, mimochodem to nafotím a hodím sem co nejdřív, mám dost věcí na to, že jsem nic nechtěla a musím šetřit, v pátek jedu do Chorvatska..:D:/ No nicméně jsem po nákupech zamířila do nahrávacího studia, kde jsem měla rodiče, přítele a další známé. Abyste to pochopili, rodiče mají kapelu a byli ve studiu již podruhé, druhá deska, ale na každé desce mají jen 3 písničky;) Oni totiž za jeden den nahrají jen jednu a kousek písničky, teď stihli 3 za dva dny, no je to na dlouho a hlavně drahé;D No ale k věci- já jsem si s nima zazpívala a budu na cédéčku;D Naštěstí nás zpívá šest v refrénu, takže nebudu moc slyšet a mám podobný hlas jako máma (která je v kapele hlavní zpěvačka), takže snad zaniknu;D Ale bylo to vážně skvělý, zpívání mě baví a tenhle den mě to vážně chytlo! Byl to skvělý zážitek;) Ty sluchátka na hlavě, ten "kulatý mikrofón" před vámi, prostě bomba!:)

Maturita za mnou a teď prázdniny;)

26. května 2013 v 11:29
Largeobrázek-weheartit.com

A po prázdninách do práce, tedy pokud nějakou najdu:) Jinak maturitu mám za sebou, měla jsem neskutečný strach z ajiny, tu jsem se naučila se ségrou (dokonce sloh jsem dala na 1) a pak přišel strach z odborného předmětu. Ale měla jsem tak neskutečné štěstí, vytáhla jsem si otázku, z které už jsem jednou zkoušená byla a hrozně jsem si jí přála;) Takže ústní Aj dvojka, odborný jednička a čj 2. Na výzo tedy bude 1,2,2 a ještě dvojka z praxí, nádhera;) Jinak mám minimálně jednu věc novou-kalhoty(vínové), takže až budu mít čas je vyfotím. Teď mám malinko frmol, stěhovali jsme byt v Praze- měli jsme ho kvůli škole se ségrou a teď mám doma moc věcí takže to musím malinko spacifikovat..;)

Poslední zvonění, Matějská, vyjížďka na motorce...

29. dubna 2013 v 16:30 | Katherine
To vše se událo minulý víkend. V pátek jsme měli poslední zvonění, ano-polili jsme koho se dalo, vybrali peníze a šli na pivko. Potom jsme šli na matějskou pouť v Praze Holešovicích. V ten den bylo tak nádherně, škoda že se to pořád kazí. V sobotu jsem s přítelem jela na motorce, jak já to miluju;) a stavili jsme se na zmrzku. Bohužel teď končí zábava a musím se učit na maturitu:/ Už v čtvrtek jsou písemné testy, slohy mi nevadí, horší bude ústní:(

Můj maturitní ples

18. února 2013 v 15:19 | Katherine
V úterý 12.2. jsem měla maturitní ples a ráda bych se s vámi podělila o nějáké fotky:) Večer se vcelku povedl, akorát to strašně rychle uteklo:/


Tanec s tatínkem;) (vpravo)
 
 

Reklama