Novinky v kosmetice

Rimmel-kolekce rtěnek Show off

12. prosince 2013 v 18:49 | Katherine
Včera mne v Rossmannu zaujali rtěnky Rimmel, které jsem viděla poprvé v životě;D Byli ve výprodeji za 69,90,- což je super, ale naštvalo mě, že tři odstíny, které tam měli byli křiklavé, růžové, absolutně nic pro mě... Kdyby měli nějakou tmavou nebo nude tak beru ihned!:D Ale přece jen jsem si rtěnku Rimmel odnesla, ale z Dm z fialové kolekce..;) Tu uvidíte brzy v New in.;)

Slevové kupóny DM ll.

17. listopadu 2013 v 17:20 | Katherine
Opět mi přišli slevové kupónky! Již druhé během měsíce, paráda!:) Přišlo to opět s magazínem active beauty a tentokrát minimálně jeden kupońek využiji;) Minule jsem měla radost ze slevy na Kate rtěnky od Rimmelu, kterou jsem si ještě nekoupila..;D A teď jsem moc ráda za L´Oreál, který platí na dekorativku, já už mám delší dobu políčeno na lesky Caresse, které mají úžasné odstíny, mě zaujal fialový, ten je úžasný..;)

Slevové kupóny DM

3. listopadu 2013 v 21:49 | Katherine
Pokud máte věrnostní kartičku do Dm drogérie, jistě vám také přišli tyto slevové kupóny a tentokrát navíc ještě vzoreček nového make-upu od Rimmel Stay Matte! Jsem hrozně ráda, že ho můžu vyzkoušet a kupony mě také potěšili-ještě že jsem si rtěnku z nové řady Kate zatím nekoupila, jinak bych to měla dvakrát tolik dražší..;) A legendární pudr můžete mít jen za 64,-!

Slevové kupóny do drogérie Dm

15. září 2013 v 19:19 | Katherine
Dnes poprvé mi přišli slevové kupóny do Dm drogérie. Mám zákaznickou kartičku minimálně dva roky a toto je poprvé, co jsem je dostala:) Jsem za ně ráda a určitě nějaký využiji:)

Sleva 25% v Dm na vybrané značky

11. září 2013 v 21:49 | Katherine

Díky časopisu Active Beauty, který mi chodí od drogérie Dm jsem zjistila, že od 11.9.2013 do 24.9. 2013 si můžete vytisknout poukazy (maximálně dva na jednu kartu) a uplatnit jej do 1.10.2013. Tato sleva samozřejmě platí jen pokud máte zákaznickou kartu:) Sleva platí na značky: L'Oréal Paris,Dermacol, Nivea, Dove, Fa, Schwarzkopf a Syoss.
 
 

Reklama