Spotřebováno

Spotřebováno listopad

20. listopadu 2013 v 19:09 | Katherine
Další spotřebované produkty jsou tu!:) Tentokrát nemám tisíc vzorečku, ale všech 6 produktů bylo v plném balení;)


1. Odličovací tampóny,jedny jsou z Rossmanna a druhé z Albertu. Ani jedny nejsou špatné, ale Rossmann vede;)
2.Balea regenerační šampón, tento šampón si vetšina chválí, ale mě nějak neuchvátil, Baleu mám ráda, ale umyje jako každý šampón. Tak za tu cenu;)
3. Balea kúra pro barvené vlasy, pěkně mi kúra voněla a ze začátku snad i fungovala, měla jsem hebčí vlasy, ale postupem času jaksi její účinky opadali, asi si na ní moje vlasy zvykli, ale to se stává;)
4.Dermacol Love Lips můj nejoblíbenější balzám jaký jsem kdy měla-teda až do nedávna. Teď mám lepší a o tom vám taky napíšu;) Tento byl skvělý a bylo super, že zabarvoval rty, takže příjemné plus k hydrataci a vůni;) I tvar srdíčka byl skvělý na nanášení. Mám ještě jeden ale to je jiná barva a ten se mi celý ulomil-to balení je vážně naprd.
5.Nivea dvoufázový odličovač byl naprosto skvělý, krásně odličoval, nebyl ani moc mastný, což bohužel nevydrželo dokonce. Muselo se s nim rychle pracovat, aby zůstal pěkně promíchaný. Když jsem byla zhruba v poslední třetině, měla jsem tam víc olejové složky a pak už to bylo mastné dost. Ale jak říkám, odličovl skvěle;)

Spotřebováno říjen

31. října 2013 v 21:29 | Katherine
Tento měsíc jsem opět dopotřebovala pár produktů a tak vám je opět představím. Samozřejmě to není tak, že bych je všechny vypotřebovala za říjen, ale v říjnu jsem je dopotřebovala;)

Spotřebováno III.

9. září 2013 v 12:00 | Katherine
Poslední dobou spotřebovávám všechny produkty nějak stejně za sebou, takže myslím, že za nedlouho bude další článek:)

Spotřebováno II.

16. srpna 2013 v 19:49 | Katherine
A máme tu druhý článek v rubrice spotřebováno:) Něco se mi tu sešlo, tak jsem vám to nafotila abych vám to ukázala a aby prázdné obaly už mohli letět do koše..:D Spotřebovala jsem šampóny Balea, sprchový krém Vicoria Beckham, vzoreček BB krému Vichy a korektor od Essence. Tak se pojďmě na jednotlivé produkty podívat!

Spotřebovaná kosmetika I.

12. července 2013 v 14:39 | Katherine
Tak přináším první článek do rubriky spotřebováno. Jsem ráda, že je něco, co jsem konečně dopotřebovala do konce, nebo alespoň téměř:) Produkty, které vám ukážu jsou čtyři, a dva z nich jsem nepoužívala asi tak dva roky, ale více napíšu samostatně k produktům.

 
 

Reklama